SPC Ламінат Titan ASTRO Vesta

650 грн/м2

700 грн/м2

КУПИТИ В 1 КЛІК

В упаковці: 2.196 м2

Ціна за упаковку: 1427.4грн

АБО

ВКАЖІТЬ НЕОБХІДНУ ПЛОЩУ

Введите натуральное число

-
 
 
+

упаковок

Загальна сума: 0 грн.

Загальна площа: 0 м2

КОЛЕКЦІЯ ASTRO
Товщина захисного шару 0,3 мм
Вологостійкість да
РОЗМІР 4х150х1220мм
Замок TWIN CLICK
Фаска Має
КІЛЬКІСТЬ В УПАКОВЦІ 2.196
Колір Натуральний
Гарантія 25 років
ВИРОБНИК Titan
Бренд Titan

Опис

Відгуки (0)

Ламінат SPC Titan Vesta колекції Astro  - оригінальний декор в інноваційному рішенні, ламінат має зносостійке покриття і призначений для житлових або комерційних приміщень, без обмежень по навантаженням і прохідності.

Vesta– натуральний відтінок декоративного покриття, що поєднує в собі приємний зовнішній вигляд і оригінальну текстуру, за рахунок чого покриття підлоги виглядає сучасно. Цей відтінок універсальний і стане гарним варіантом для приміщень у будь-якому стилі.

Ламінат SPC Titan Vesta  має високі показники звукопоглинання, екологічно чистий і безпечний. Товщина покриття – 4 мм.  

Звукоізоляція ламіната SPC - запорука вашого комфорту!

Гарна звукоізоляція – відносне поняття. По відношенню до покриття для підлоги, даний параметр став затребуваним після виходу на ринок ламінату, основою якого є плити HDF. Особливість ламінатного покриття такого типу полягає в тому, що його підвищена жорсткість значно впливає на шумові ефекти, а саме не поглинає шумову хвилю, а її відображає. Через цю особливість, у приміщеннях, де для оформлення підлоги використовували ламінат з HDF плитами, рівень шуму підвищується в кілька разів.

Для оформлення верхнього декоративного шару в ламінатному покритті SPC використовується еластична полімерна плівка. Завдяки технічним характеристикам основного матеріалу для виробництва плівки, вона має відмінне звукопоглинання. Якщо ж використовувати SPC ламінат у поєднанні з якісною звукопоглинаючою підкладкою, то про проблеми з шумом можна забути.

Варто відзначити, що звукоізоляційні показники SPC ламінату в кілька разів вищі, ніж HDF. Якщо ж проводити аналогічне порівняння з дерев'яним паркетом на бетонній основі, то і тут інноваційне покриття показує найкращі результати.

Оцініть переваги SPC ламіната.

Ламінатне покриття SPC – це не панацея, яка зробить квартиру ідеальною за рівнем шуму для людей, які мешкають у ній. Оцінити переваги ламінату SPC та спеціальної звукопоглинаючої підкладки зможуть сусіди, які живуть під Вами. Саме у них у квартирі рівень шуму та гуркоту знизитися до комфортного. Тому для людей з маленькими дітьми, які планують перестилати підлогу та вибирають покриття, SPC стане гарною альтернативою дорогим натуральним покриттям.

Вся продукція Titan повністю відповідає найсуворішим будівельним і санітарним стандартам. Ознайомитись з сертифікатом ви зможете на нашому сайті.

100% экологічна безпека

Ламінат SPC Titan є 100% екологічно чистим продуктом, який не містить шкідливих речовин та домішок. Оскільки технологія виробництва ґрунтується не на базовій основі з деревної фібри та смол, як у звичайному ламінаті HDF, а на основі кальцію та стабілізованого чистого ПВХ, то вміст шкідливих речовин згідно з протоколом випробувань нижчий за норму в рази.

Наприклад, якщо всі традиційні підлоги на основі HDF містять формальдегіди, то на підлоговому покритті SPC їх немає.

SPC підлога - це продукт з нульовою алергенністю: він не здатний викликати алергенні реакції.

Всі ці властивості разом дозволяють використовувати ламінат Titan з будь-якими системами "тепла підлога" для додаткового обігріву приміщення.

SPC ламінат + тепла підлога інфрачервона плівка

Багато хто планував ремонт та вибирав спосіб опалення кухні та будинку, зробили вибір на користь інноваційної системи «тепла підлога». Вона не вимагає великої кількості енергії, рівномірно та комфортно прогріває всю площу житлового приміщення, та надійно захована під підлоговим покриттям. Але не лише ці критерії важливі для покупця. Головним моментом часто стає вартість системи. Вартість інноваційних рішень видається дорогою. Але, перше враження оманливе. Для комфортного мікроклімату на кухні в холодну пору року вимагає не так багато фінансових вкладень та зусиль.

Нижче наведено розрахунки на основі теплої підлоги RATEY, яка відмінно поєднується з ламінатом SPC.

У прикладі розрахунку системи теплої підлоги RATEY використовуються показники для кухні 12 м2. Примітка: укладання покриття не потрібне під кухонним гарнітуром. Також враховані технологічні відступи під час укладання (середнє допустиме значення 10-20 см). Враховуючи всі дані, розрахункова площа становитиме 6 м2

Приклад цінового розрахунку теплої підлоги на кухню  12 м2

Назва елементу

Спосіб монтажу

Ціна за м2

Площа обігріву

Потужність виробу

Вартість

Інфрачервона тепла підлога RATEY

без стяжки

279 грн.

6 м2

1320 Вт

1674.00 грн

Плівкові теплі підлоги унікальні за рахунок інфрачервоного обігріву, так як він насамперед нагріває людину і навколишні предмети, а потім уже повітря. Це набагато ефективніше, ніж конвекційний обігрів. Подібний принцип обігріву активно застосовується в інфрачервоних саунах, в медицині і навіть у пологових будинках. Також інфрачервоний обігрів корисний для здоров'я. Він не сушить повітря і є живим джерелом тепла.

 

 

Доступні ціни

Ми продаємо підлогові покриття прямо з власного складу та онлайн

Возврат остатков

Мы возвращаем деньги за остаток ламината после укладки. Вы можете не беспокоиться о том, что переплатите за ненужную площадь