Фильтры

Товщина захисного шару

Способность ламината выдерживать механические нагрузки

Товщина

Водостійкий

1

Фаска

1

Бренд

Колір

ТИП

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Либрон

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб МААС

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Етель

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Нивель

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Вальмон

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Белон коньячный

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Кларенс

Клас: 54

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Рона

Клас: 0,3 мм

Товщина: 8мм

Бренд: Verband

Verband Kaufmanisch Дуб Эско

Вініловий ламінат або керамічна плитка?

Питання правильного вибору покриття для підлоги, хвилює кожного, хто стикається з ремонтом. Особлива увага потрібна підлогам для кухні та санвузла, так як у цих приміщеннях можливе скупчення води. Холодну кахельну плитку, далеко не всі вважають комфортною і, не знаючи про альтернативу, часто змушені використовувати тільки її. Спеціально для тих, хто цінує тепло та затишок розроблено нове покриття для підлоги – вініловий ламінат WPC, про який і піде мова в статті.

Відмінності класичного та вінілового ламінату WPC

Ламінат – винятковий за своєю якістю та властивостями матеріал для підлоги. Різновидом класичного покриття, що ламінує, є водостійкий ламінат. Дане покриття підлоги відрізняється від звичайного ламінату в першу чергу матеріалом виготовлення. Звичайний ламінат виробляють із HDF-плити, яку спресовують із деревини за допомогою високого тиску та температур. Водостійкий ламінат виробляють з полівінілхлориду, який не піддається впливу вологи. Вініловий ламінат WPC можна сміливо купити з метою використання навіть на кухні або у ванній, абсолютно не побоюючись, що він постраждає при намоканні.

Переваги водостійкого ламінату для кухні, ванної.

Крім чудового зовнішнього вигляду, здатного надати затишок будь-якій кімнаті, вініловий ламінат WPC має ряд незаперечних переваг в експлуатації:

🧊Виняткова водостійкість покриття. На відміну від звичайного вологостійкого ламінату, який витримує не більше чотирьох годин вологості, збільшуючись на 8%, вініловий ламінат може бути покритий водою значно довше.
🧊Висока зносостійкість та антиабразивність. Вініловий ламінат можна дряпати, не боячись, що залишаться сліди. Це можливо завдяки тому, що його шари міцно спаюються при високій температурі, а в захисному покритті з ПВХ міститься оксид алюмінію, який надає додаткову міцність.
🧊Велика ударостійкість. На відміну від ¦крихкої кахельної плитки, вініловий ламінат при падінні на нього важкого предмета не тріскається і не кришиться.
🧊Відмінна звукова, теплова ізоляція, яка досягається за рахунок спеціальних повітряних камер. Використовуючи вініловий ламінат WPC, відпадає потреба в установці системи підігріву підлоги.
🧊Стабільність при перепадах температури. Вініловий ламінат не стискається за низьких температур, і не розширюється при нагріванні повітря в приміщенні. Ця властивість гарантує повну відсутність щілин та нерівностей у підлоговому покритті.
Заслуговує на увагу покращений ущільнювачем водонепроникний замок TwinClick.

Гарантійний термін служби щонайменше 20 років.

Де можна придбати водостійкий ламінат?

Купити покриття для підлоги:  паркет, ламінат відмінної якості за прийнятними цінами в Києві можна в http://laminat-1.com.ua. Якщо Вас цікавить, яке покриття для підлоги краще купити, наші компетентні співробітники допоможуть Вам його підібрати для будь-якого типу приміщення.