Фільтри

Сорт

Бренд

Фаска

1

Колір

Товщина

ТИП

Основа

Товщина шпонуЗастосувати

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultPeakЯсень Кайлас Английськая елка Natur

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultЯсень Кайлас Natur

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultЯсень Ганнет Английськая елка Natur

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultЯсень Ганнет Select

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultЯсень Янгра Английская елка Natur

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultЯсень Янгра Natur

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Тривор Английская Ёлка

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Кайлас Английская Ёлка

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Дюфур Английская Ёлка

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Жанну Английская Ёлка

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Жанну

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Дюфур

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Тривор

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Кайлас Рустик

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Кайлас

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Rezult

RezultДуб Ганнет

Клас:

Товщина: 8мм

Бренд: Camsan

CamsanLoungeCoffee Beech LS204

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Camsan

CamsanDELUXEHISTORY OAK RUSTIC INTENSE DB173

Клас:

Товщина: 12мм

Бренд: Camsan

CamsanDELUXECANYON OAK PREMIUM DB172

Паркетна дочка - вишуканість за чесною ціною!

фото натуральной паркетной доски для каталога

Дерев'яна підлога протягом століть залишається найпопулярнішою. Вона практична, довговічна та стійка до механічних пошкоджень. Гарний естетичний вигляд лише додає їй переваг. Тому не дивно, що купити паркет сьогодні хочуть багато хто.

Підлога - це не просто складова інтер'єру приміщення. Це частинка затишку та комфорту, яка, при правильному виборі матеріалу, радуватиме вас довгі роки. Паркетна дошка, купити яку можна в нашому магазині, допоможе вирішити проблему з вибором покриття.

 

Побудова паркетної дошки

Перед тим, як дзвонити до магазину паркет. дошки і оформляти замовлення, потрібно зрозуміти, що ж являє собою даний матеріал.

Дошка має складну структуру. Вона складається з кількох шарів, скріплених між собою за допомогою клею. Надійність та міцність матеріалу забезпечена перпендикулярним розташуванням шарів один до одного.

Залежно від кількості шарів паркетна дошка, купити в Києві яку досить просто, буває двох типів: двошарова та одношарова.

светлая паркетная доска фото для каталога

Двошарова, як відомо з назви, має у своїй будові два шари (робочий та зовнішній). Для виготовлення робочого використовується фанера зі стабільних порід деревини, стійка до дії вологи. Зовнішній шар виконується із цінних порід дерева з гарним малюнком.

Інженерна дошка, купити яку актуально у будь-яке приміщення, порадує хорошими технічними характеристиками, гарним зовнішнім виглядом та стійкістю до зміни мікроклімату в приміщенні.

Тришарова паркетна дошка є найбільш популярною у Києві та Україні. Для її виробництва використовуються різні сорти деревини, поєднання яких забезпечує добрі характеристики якості, міцності, надійності та краси.

Тришарова паркетна дошка має у своїй структурі три складові шари:

1️⃣ Перший – багатошарова, вологостійка фанера товщиною 1-2 мм.

2️⃣ Другий шар виконаний із хвойних порід дерев. Його товщина коливається не більше 10 мм.

3️⃣ Третій – цінні породи деревини.

 

черная паркетная доска фото для каталога

коричневая паркетная доска фото для каталога

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибір паркету. Ціна та якість.

Як вибрати правильний матеріал? Це питання є ключовим для покупця, який стикається вперше з вибором паркету. Ціна у Києві та Україні залежить від виробника, матеріалів та характеристик. Детальну інформацію щодо кожного пункту нададуть консультанти нашого магазину Ламінат№1

Переваги паркетної дошки

1.  Красота покриття При виготовленні паркетної дошки виробники намагаються зберегти гарний малюнок дерева. Тому після монтажу її важко відрізнити від масивного паркету.
2.  Безпека та екологічність Для виготовлення даного матеріалу використається натуральне дерево. Воно нешкідливе для дитячого та дорослого організму.
3.  Строк експлуатації Десятиліття використання. При необхідності підлогу можна оновити, заново покривши лаком.
4.  Простота ремонту У разі пошкодження однієї з планок її досить легко і швидко можна замінити на нову.
5. Стійкість до впливу довкілля Паркетну дошку можна монтувати у будь-яких приміщеннях. Вона не схильна до впливу вологи і температурних перепадів
6.  Простота монтажу Можливе «плаваюче» укладання без кріплення до основи.
7.  Універсальність Широкий асортимент колірних рішень дозволить вибрати для кожного приміщення свій варіант.
8.  Ціна Купити паркетну дошку в інтернет магазині недорого, якщо пошукати спеціальні  пропозиції щодо виробників або домовитися з нами про ціну.
9.  Теплопровідність Натуральне дерево не тільки добре проводить тепло, а й здатне підтримувати його тривалий час. Навіть у холодну пору року підлога буде теплою та приємною.
10. Стійкість до механічних пошкоджень Купивши паркетну дошку, ви побачите, що вона не настільки ніжна, як ламінат. На ній рідше залишаються подряпини та вм'ятини. Але навіть якщо вони і є, то легко усуваються за допомогою реставраційних робіт

фото темной паркетной доски елочка

Типи з'єднання

Придбати паркетну дошку можна з кількома типами з'єднання:

- шпунтове

- замкове

Елементи кріплень виконані стандартно. З одного боку дошки є клин, з іншого – паз, в який клин входить. Різниця полягає в самому процесі монтажу.

Шпунтове з'єднання передбачає використання водостійкого клею. Їм намазуються замкові елементи, які потім скріплюються між собою. З'єднання виходить щільним та надійним. Але його не рекомендується використовувати якщо ви плануєте паркетну дошку купити для монтажу на теплу водяну підлогу.

Замкове з'єднання більш просте та зручне. Кожна дошка оснащується вбудованим замком. У процесі монтажу, вони замикаються міцно і надійно, не вимагаючи додаткових матеріалів у вигляді клею. Підходить для монтажу на теплу водяну підлогу ідеально такий вид дошки. Купити у Києві її можна в нашому магазині.

фото паркетная доска с ванной

Купити паркет у Києві в Ламінат№1 – зручно та вигідно! Бажаєте заощадити особистий час? Набридло їздити різними салонами Києва в пошуках якісної та недорогої паркетної дошки? Тоді наш магазин це те, що вам потрібно!

У нас представлений великий асортимент покриття від провідних світових та вітчизняних виробників за привабливими цінами. Різні колірні рішення, гарна якість матеріалу, професійні, ввічливі консультанти допоможуть вам вирішити питання паркетної дошки.

Купити в Україні в інтернет магазині паркет – це можливість здійснити покупку, витративши при цьому мінімум часу та нервів. Немає пробок, немає черг і завжди є професійна, ненав'язлива допомога!