SPC Ламінат Score Stone T604

890 грн/м2

КУПИТИ В 1 КЛІК

В упаковці: 2.196 м2

Ціна за упаковку: 1954.44грн

АБО

ВКАЖІТЬ НЕОБХІДНУ ПЛОЩУ

Введите натуральное число

-
 
 
+

упаковок

Загальна сума: 0 грн.

Загальна площа: 0 м2

Товщина захисного шару 0,3 мм
Вологостійкість да
РОЗМІР 4x180x1220
Замок click
Фаска Відсутнє
КІЛЬКІСТЬ В УПАКОВЦІ 2.196
Колір Білий
Гарантія 20 років
ВИРОБНИК Score Stone
Бренд Score Stone

Опис

Відгуки (1)

Ламінат SPC Score Stone T604

- надміцне покриття та стійкість до утворення дрібних подряпин роблять ці покриття для підлоги ідеальним варіантом для приміщень з інтенсивним ступенем експлуатації. Ламінат має підвищену вологостійкість і стабільно тримає форму. Навіть сильні температурні коливання ніяк не позначаються на сучасному покриття для підлоги.

SPC Score Stone T604 - декор елегантного сіро-білого кольору має слабо виражену дерев'яну текстуру з сучками та хвилеподібними візерунками річних кілець. Буде гармонійно виглядати в комбінаціях з білим кольором і зробить приміщення яскравим і затишним.

Звукоизоляція ламіната SPC - запорука вашого комфорту!

Добра звукоізоляція – відносне поняття. По відношенню до покриття для підлоги, даний параметр став затребуваним після виходу на ринок ламінату, основою якого є плити HDF. Особливість ламінатного покриття такого типу полягає в тому, що його підвищена жорсткість значно впливає на шумові ефекти, а саме не поглинає шумову хвилю, а відбиває її. Через цю особливість, в приміщеннях, де для оформлення підлоги використовували ламінат з HDF плитами, рівень шуму підвищується в кілька разів.

Для оформлення верхнього декоративного шару в ламінатному покритті SPC використовується еластична полімерна плівка. Завдяки технічним характеристикам основного матеріалу для виробництва плівки, вона має відмінне звукопоглинання. Якщо ж використовувати SPC ламінат у поєднанні з якісною підкладкою звукопоглинаючої, то про проблеми з шумом можна забути.

Варто відзначити, що звукоізоляційні показники SPC ламінату в кілька разів вищі, ніж HDF. Якщо ж проводити аналогічне порівняння з дерев'яним паркетом на бетонній основі, то тут інноваційне покриття показує кращі результати.

Оцініть переваги SPC ламіната.

Ламінатне покриття SPC – це не панацея, яка зробить квартиру ідеальною за рівнем шуму для людей, які мешкають у ній. Оцінити переваги ламінату SPC та спеціальної звукопоглинаючої підкладки зможуть сусіди, які живуть під Вами. Саме у них у квартирі рівень шуму та гуркоту знизиться до комфортного. Тому для людей з маленькими дітьми, які планують перестилати підлогу та вибирають покриття, SPC стане гарною альтернативою дорогим натуральним покриттям.

Вся продукція Verband повністю відповідає найсуворішим будівельним і санітарним стандартам. Ознайомитись сертифікатом ви зможете на нашому сайті.

100% экологічна безпека

Ламінат SPC Verband є 100% екологічно чистим продуктом, який не містить шкідливих речовин і домішок. Так як технології виробництва ґрунтується не на базисній основі з деревної фібри та смол, як у звичайному ламінаті HDF, а на основі кальцію та стабілізованого чистого ПВХ, то вміст шкідливих речовин згідно з протоколом випробувань нижче норми в рази.

Наприклад, якщо всі традиційні підлоги на основі HDF містять формальдегіди, то в підлоговому покритті SPC їх немає.

SPC підлога - це продукт з нульовою алергенністю: він не здатний викликати алергенні реакції.

Всі ці властивості в сукупності дозволяють використовувати ламінат Verband з будь-якими системами "тепла підлога" для додаткового обігріву приміщення.

SPC ламінат + тепла плівкова інфрачервона підлога

Багато хто, хто планував ремонт та вибирав спосіб опалення кухні та будинку, зробили вибір на користь інноваційної системи «тепла підлога». Вона не вимагає великої кількості енергії, рівномірно та комфортно прогріває всю площу житлового приміщення, і надійно захована під покриттям для підлоги. Але не лише ці критерії важливі для покупця. Головним моментом часто стає вартість системи. Вартість інноваційних рішень видається дорогою. Але, перше враження оманливе. Для комфортного мікроклімату на кухні в холодну пору року вимагає не так багато фінансових вкладень та зусиль.

Нижче наведені розрахунки на основі теплої підлоги RATEY, яка чудово поєднується з ламінатом SPC.

У прикладі розрахунку системи теплої підлоги RATEY використовуються показники для кухні 12 м2. Примітка: укладання покриття не потрібне під кухонним гарнітуром. Також враховано технологічні відступи під час укладання (середнє допустиме значення 10-20 см). Враховуючи всі дані, розрахункова площа становитиме 6 м2

Приклад цінового розрахунку теплої підлоги на кухню в 12 м2

Наіменування елемента

Способ укладки

Ціна за м2

Площа обігріва

Мощность изделия

Вартість

Плівкова (інфрачервона) тепла підлога RATEY

без стяжки

279грн.

6 м2

1320 Вт

1674.00 грн

Плівкові теплі підлоги унікальні за рахунок інфрачервоного обігріву, оскільки він насамперед нагріває людину та навколишні предмети, а потім уже повітря. Це набагато ефективніше, ніж конвекційне обігрів. Подібний принцип обігріву активно застосовується в інфрачервоних саунах, в медицині і навіть у пологових будинках. Також інфрачервоне обігрів корисне для здоров'я. Він не сушить повітря і є живим джерелом тепла.

Доступні ціни

Ми продаємо підлогові покриття прямо з власного складу та онлайн

Возврат остатков

Мы возвращаем деньги за остаток ламината после укладки. Вы можете не беспокоиться о том, что переплатите за ненужную площадь