SPC Ламінат ADO Fortika Denseco 1305

1000 грн/м2

КУПИТИ В 1 КЛІК

В упаковці: 2.168 м2

Ціна за упаковку: 2168грн

АБО

ВКАЖІТЬ НЕОБХІДНУ ПЛОЩУ

Введите натуральное число

-
 
 
+

упаковок

Загальна сума: 0 грн.

Загальна площа: 0 м2

КОЛЕКЦІЯ Fortika
Товщина захисного шару 42
Вологостійкість да
РОЗМІР 5х177х1219мм
Замок TWIN CLICK
Фаска Відсутнє
КІЛЬКІСТЬ В УПАКОВЦІ 2.168
Колір Коричневий
Гарантія 35 років
ВИРОБНИК ADO
Країна Туретчина
Бренд ADO

Опис

Відгуки (0)

SPC ламiнат ADO Floor Fortika Denseco 1305

- підлога нового покоління, яка поєднує у собі приємний зовнішній вигляд, красиву текстуру та високі якісні характеристики. Товщина покриття – 5 мм. Обладнаний підкладкою. Відмінне рішення для підлоги в житлових приміщеннях, у тому числі ванної кімнати і туалету. Ламінат має високі показники звукопоглинання, екологічно чистий і безпечний, тому стане хорошим варіантом для  підлоги у дитячій кімнаті.

Denseco 1305 найнатуральніший відтінок у колекції Fortika, створить тепло та затишок в інтер'єрі! Оригінальна текстура ідеально підійде для оформлення інтер'єру в етно-стилі, еко-стилі, стилі ретро та кантрі.

Звукоізоляція ламіната SPC - запорука вашого комфорту!

Гарна звукоізоляція – відносне поняття. По відношенню до покриття для підлоги, даний параметр став затребуваним після виходу на ринок ламінату, основою якого є плити HDF. Особливість ламінатного покриття такого типу полягає в тому, що його підвищена жорсткість значно впливає на шумові ефекти, а саме не поглинає шумову хвилю, а її відображає. Через цю особливість, у приміщеннях, де для оформлення підлоги використовували ламінат з HDF плитами, рівень шуму підвищується в кілька разів.

Для оформлення верхнього декоративного шару в ламінатному покритті SPC використовується еластична полімерна плівка. Завдяки технічним характеристикам основного матеріалу для виробництва плівки, вона має відмінне звукопоглинання. Якщо ж використовувати SPC ламінат у поєднанні з якісною звукопоглинаючою підкладкою , то про проблеми з шумом можна забути.

Варто відзначити, що звукоізоляційні показники SPC ламінату в кілька разів вищі, ніж HDF. Якщо ж проводити аналогічне порівняння з дерев'яним паркетом на бетонній основі, то і тут інноваційне покриття показує найкращі результати.

Оцініть переваги SPC ламіната.

Ламінатне покриття SPC – це не панацея, яка зробить квартиру ідеальною за рівнем шуму для людей, які мешкають у ній. Оцінити переваги ламінату SPC та спеціальної звукопоглинаючої підкладки зможуть сусіди, які живуть під Вами. Саме у них у квартирі рівень шуму та гуркоту знизитися до комфортного. Тому для людей з маленькими дітьми, які планують перестилати підлогу та вибирають покриття, SPC стане гарною альтернативою дорогим натуральним покриттям.

Вся продукція ADO Floor повністю відповідає найсуворішим будівельним і санітарним стандартам. Ознайомитись сертифікатом ви зможете на нашому сайті.

100% екологічна безпека

Ламінат SPC ADO Floor є 100% екологічно чистим продуктом, який не містить шкідливих речовин і домішок. Оскільки технології виробництва ґрунтуються не на базовій основі з деревної фібри та смол, як у звичайному ламінаті HDF, а на основі кальцію та стабілізованого чистого ПВХ, то вміст шкідливих речовин згідно з протоколом випробувань нижчий за норму в рази.

Наприклад, якщо всі традиційні підлоги на основі HDF містять формальдегіди, то на підлоговому покритті SPC їх немає.

SPC підлога - це продукт з нульовою алергенністю: він не здатний викликати алергенні реакції.

Всі ці властивості разом дозволяють використовувати ламінат ADO Floor з будь-якими системами "тепла підлога" для додаткового обігріву приміщення.

SPC ламінат + інфракрасна тепла підлога

Многие, кто планировал ремонт и выбирал способ отопления кухни и дома, сделали выбор в пользу инновационной системы «теплый пол». Она не требует большого количества энергии, равномерно и комфортно прогревает всю площадь жилого помещения, и надежно спрятана под напольным покрытием. Но, не только эти критерии важны для покупателя. Главным моментом часто становится цена системы. Стоимость инновационных решений кажется дорогой. Но, первое впечатление обманчиво. Для комфортного микроклимата на кухне в холодное время года требует не так много финансовых вложений и усилий.

Ниже приведены расчеты на основе теплого пола RATEY, который отлично сочетается с ламинатом SPC.

В примере расчета системы «теплого пола» RATEY используются показатели для кухни 12 м2. Примечание: укладка покрытия не требуется под кухонным гарнитуром. Также учтены технологические отступы при укладке (среднее допустимое значение 10-20 см). Учитывая все данные, расчетная площадь составит 6 м2

Приклад цінового розрахунку теплої підлоги на кухню  12 м2

Назва елементу

Спосіб монтажу

Ціна за м2

Площа обігріву

Потужність виробу

Вартість

Інфрачервона тепла підлога RATEY

без стяжки

279 грн.

6 м2

1320 Вт

1674.00 грн

Плівкові теплі підлоги унікальні за рахунок інфрачервоного обігріву, так як він насамперед нагріває людину і навколишні предмети, а потім уже повітря. Це набагато ефективніше, ніж конвекційний обігрів. Подібний принцип обігріву активно застосовується в інфрачервоних саунах, в медицині і навіть у пологових будинках. Також інфрачервоний обігрів корисний для здоров'я. Він не сушить повітря і є живим джерелом тепла.

Доступні ціни

Ми продаємо підлогові покриття прямо з власного складу та онлайн

Возврат остатков

Мы возвращаем деньги за остаток ламината после укладки. Вы можете не беспокоиться о том, что переплатите за ненужную площадь