Наші менеджери зв'яжуться з вами з 9:00 до 21:00.


Чекайте на дзвінок.

Вологостійкий та екологічно чистий ламінат Classen
Головна » Блог » Вологостійкий та екологічно чистий ламінат Classen

Раді повідомити Вам, що в продаж надійшов новий ламінат Classen – понад 100 декорів з дуже приємною та натуральною фактурою, для тих, хто не до вподоби дерев'яна фактура, може вибрати фактуру бетону або каменю.

Ламінат торгової марки Classen виробляється у Німеччині. Це один із найбільших заводів у Європі з виробництва ламінату. Площа цехів становить 39 000 м2. Виробник запевняє, що його продукція зберігає первозданний вигляд 10 років - не вигоряє, не змінює свій відтінок, навіть якщо і змінює, то це півтони, які ви практично не помітите. Унікальність торгової марки Classen ще й у тому, що декори всі матові та фактурні.

Компанія Classen пропонує нову замкову систему Megloc Aqua Protect, яка 24 години утримує воду на поверхні, що дає можливість використовувати ламінат Classen у приміщеннях з підвищеною вологістю, такі як ванна кімната, коридор, кухня. Такої високої вологостійкості було досягнуто шляхом зміни форми фаски.

 

Фаска стала менше, воді стало важче проникнути в структуру, а та частина води, яка все ж таки змогла проникнути всередину, не вбирається в основу ламінату, завдяки високій щільності плити і міцного замку.

Торгова марка Classen почала виробляти матеріал, екологічніший, ніж норми європейських стандартів Е1, тобто. простіше кажучи зміст формальдегідів у 10 разів менший, ніж запатентований стандартом Е1. Це говорить про те, що компанія дбає про здоров'я своїх клієнтів.